Barmanská show na svatbu / svatební zvýhodněné koktejlové balíčky / barman na svatbu / zábava pro Vaši svatbu / koktejly na svatbu / svatební koktejly

Zajišťujeme kompletní barový catering po celé ČR.

Specializujeme se na firemní akce, svatby, plesy, rodinné oslavy, festivaly, veletrhy a rozlučky se svobodou.  Jsme všude, kde je potřeba rozproudit zábava.   

                        

” Bez nás by to nebyla na svatbě párty “

Hledáte zábavu a zpestření Vaší svatby ? Barman na svatbu je jasná volba ? Jste na správném místě, máme za sebou 100ky účástí na svatbách v podobě barmanské show i míchání svatebního koktejlového menu na svatbách.  Nebude chybět ani speciální nazdobený koktejl pro novomanželé.

Připravíme Vám barmanský svatební program na míru k Vaší spokojenosti – profesionální svatební barmanská show, ohnivá svatební show, UV a neon svatební show, svatební koktejlové menu, barmanské soutěže pro hosty na Vaší svatbě, soutěž pro novomanželé nebo mobilní bar po celou dobu Vaší svatby.

Chcete V.I.P. párty?

Pro zábavu na Vaší firemní párty jsme schopni zajistit program v podobě barmanských soutěží a dalších zajímavých nabídek pro Vaše klienty a hosty, není určený počet osob.

například

Soutěž o “nejlepší koktejl večera”
Prvních deset soutěžících, kteří se přihlásí do této soutěže si prakticky vyzkouší za mobilním barovým pultem přípravu soutěžních koktejlů pod dohledem profesionálních barmanů. Budou mít k dispozici suroviny k přípravě koktejlu. Poté se odstartuje vyřazovací maraton v rychlosti namíchání stejného druhu koktejlu dle určeného postupu. Vítězí správně namíchaný a nazdobený drink v co nejrychlejším časovém termínu.
Soutěž o “nejlepší skupinový koktejl”

Vaši hosté budou rozděleny do jednotlivých skupin. Každá skupina bude mít k dispozici na 5 minut plně zásobený mobilní bar, na kterém musí namíchat koktejl podle své fantazie a pojmenovat ho. Koktejly následně hodnotí porota, ve složení: zástupce Vaší firmy, barman z naší agentury, moderátor a případně i další Vámi určená osoba.

Soutěž v “pití maxi koktejlu na čas”

Vaši hosté budou rozděleny do jednotlivých skupin, (max. 5 skupin ). Každá skupina obdrží od našich barmanů speciálně namíchaný MAXI koktejl a MAXI brčka. Vítězí skupina, která svůj MAXI drink vypije nejdříve!

Výuka koktejlů s přednáškou

Barman z naší agentury na svém mobilním barovém pultu seznámí přítomné, jak připravit a namíchat koktejly (v šejkru, přímo do skla, v mixéru, v míchací sklenici), vysvětlí pojmy, zdobení a vše další, co s barmanstvím souvisí. Zároveň poradí, jaký alkoholický (i nealkoholický) drink si mohou hosté (klienti) sami doma namíchat, jak postupovat a jaké použít suroviny. Po přednášce si každý z přítomných hostů (klientů) může zkusit namíchat svůj vlastní chutný koktejl za pomoci našich barmanů. Fantazii se meze nekladou.

Hra či soutěže podle Vás

Dle možností může náš barmanský tým připravit podle Vašeho přání nebo nápadu i jinou zajímavou soutěžní zábavu.

Každého vítěze či vítěznou skupinu odměníme reklamními nebo dárkovými barmanskými předměty či lahví kvalitního alkoh

Sledujte nás na sociálních sítích

Mobilní bar long

 • Rozměry : 72 x 120 x 190 cm
 • Materiál : Nerez - podsvícený RGB led dle vlastního výběru
 • Plastové nádoby na další ingredience - led / ovoce / a další
 • Dodáváno s držákem lahví - Speedrack /pro 30 lahví o objemu 1L/
 • Instalace - bar nelze rozložit, je celý z jednoho kusu
 • Plnohodnotné zázemí pro barmana / obsluhu

Mobilní bar modul

 RGB Led podsvícený

 • Rozměry : 79 x 100 x 150 cm
 • Materiál : Tvrzený plas - podsvícený RGB led dle vlastního výběru
 • Dodáváno s držákem lahví - Speedrack /pro 30 lahví o objemu 1L/
 • Instalace - bar lze napojovat na sebe - moduly
 • Tento bar nemá speedrack (držák lahví)